Program imprezy | Elemental Triathlon Series

Program imprezy Elemental Tri Series Olsztyn

Piątek, 17.05.2019
12: 00-13: 00 – Konferencja prasowa z udziałem zawodników Pucharu Europy
13: 30-14: 30 – Otwarty trening pływacki dla zawodników Pucharu Europy
15: 00-15: 30 – Odprawa dla zawodników Pucharu Europy (juniorki i juniorzy)
16: 00-16: 30 – Odprawa dla zawodników Pucharu Europy (elita kobiet i mężczyzn)
19: 00-19: 30 – Otwarty trening kolarski i biegowy dla zawodników Pucharu Europy

Sobota, 18.05.2019                                                                                                                                        
08:30-10:30 – Strefa zawodnika otwarta dla elity kobiet

10:00-10:45 – Strefa zmian otwarta dla juniorek oraz elity kobiet

10:30-10:45 – Rozgrzewka pływacka dla elity kobiet

10:50-10:55 – Przedstawienie elity kobiet
                                                                                                       
11:00 – Elemental ETU Sprint European Cup – start elity kobiet                                                                   
11:00-13:00 – Strefa zawodnika otwarta dla juniorek

13:00-13:15 – Rozgrzewka pływacka dla juniorek

13:20-13:25 – Przedstawienie juniorek

13:30 – Elemental ETU Sprint European Cup – start juniorek                                                                         
15:00-16:00 – Przerwa techniczna (ponowne ustawienie strefy zmian)
15:30-16:30 – Strefa zawodnika otwarta dla juniorów

16:00-16:45 – Strefa zmian otwarta dla juniorów i elity mężczyzn

16:30-16:45 – Rozgrzewka pływacka dla juniorów

16:50-16:55 – Przedstawienie juniorów

17:00 – Elemental ETU Sprint European Cup – start juniorów

17:00-18:00 – Strefa zawodnika otwarta dla elity mężczyzn

18:00-18:15 – Rozgrzewka pływacka dla elity mężczyzn

18:20-18:25 – Przedstawienie elity mężczyzn

18:30 – Elemental ETU Sprint European Cup – start elity mężczyzn

20:00-20:30 – Ceremonia dekoracji dla juniorek, juniorów oraz elity
16:00-19:00 – Biuro zawodów dla age-grouperów otwarte (Elemental Tri Series)                              

Niedziela, 19.05.2019
07:00 – 08:30 wydawanie pakietów startowych dla biegaczy w biurze zawodów (CRS UKIEL ul. Kapitańska)
07:00 – 09:30 wydawanie pakietów startowych w biurze zawodów (CRS UKIEL ul. Kapitańska) – triathlon oraz Elemental Kids
07:00 – 17:30 EXPO oraz inne atrakcje
07:00 – 10:00 wprowadzanie rowerów do strefy zmian
9:00 start zawodów 10K Run Series Olsztyn
9:45 oficjalne otwarcie ELEMENTAL Tri Series (okolice mety)
10:00 – start kategorii wiekowej 1-3 lat – bieg na 200 m
10:05 – start kategorii wiekowej 4-5 lat – bieg na 200 m
10:10 – start kategorii wiekowej 6-7 lat – bieg na 200 m
10:15 – start kategorii wiekowej 8-11 lat – bieg na 500 m
10:20 – start kategorii wiekowej 12-15 lat – bieg na 1 km
10:20 odprawa techniczna dystans supersprint
10:30 start dystans supersprint
10:40 ceremonia wręczenia nagród dla Elemental Kids oraz biegu 10K Run Series
11:20 odprawa techniczna dystans sprint (okolice startu)
11:30 start dystans sprint
12:00 odprawa techniczna dystans olimpijski (okolice biura zawodów)
12:30 start dystans olimpijski FALA 1 – mężczyźni kat. M 30 (30-34 lat), M 35 (35-39 lat)
12:50 start dystans olimpijski FALA 2 – kobiety wszystkie kategorie wiekowe oraz mężczyźni kat. M 18 (18-24 lat), M 25 (25-29 lat), M 50 (50-54 lat), M 55 (55-59 lat), M 60 (60-64 lat), M 65 (65-69 lat), M 70 (70 lat i starsi), SZT (sztafety)
13:10 start dystans olimpijski FALA 3 – mężczyźni kat. M 40 (40-44 lat), M 45 (45-49 lat)
13:30 ceremonia wręczenia nagród dla dystansu sprinterskiego i supersprinterskiego
16:10 – 17:40 wydawanie rowerów ze strefy zmian
17:10 zamknięcie trasy
17:10 ceremonia wręczania nagród dla dystansu olimpijskiego

Program może ulec zmianie!

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

//
Polityka Prywatności
(c) 2016-2019 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl