Program imprezy Elemental Tri Series Białystok

Sobota, 28.08.2021 r.
08:00 – 17:00 przydzielanie zawodników do grupy startowej przez klasyfikatora (obowiązkowe dla osób z niepełnosprawnością)
15:00 – 18:00 wydawanie pakietów startowych w punkcie informacyjnym (PARATRIATHLON) 
18:00 – 18:30 odprawa techniczna on-line (dystans supersprinterski i sprinterski)
18:30 – 19:00 odprawa techniczna on-line (PARATRIATHLON)
19:00 – 19:30 odprawa techniczna on-line (standard (olimpijski) )

Niedziela, 29.08.2021 r.
07:00 – 07:30 wprowadzanie rowerów do strefy zmian i pobieranie pakietów startowych w strefie zmian (TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH – wszystkie kategorie)
07:00 – 07:30 wprowadzanie rowerów do strefy zmian (PARATRIATHLON)
07:50 zbiórka w okolicy startu zawodników startujących w TNO kategoria młodzik
08:00 start dystans 0,4-10-2,5 (TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH – MŁODZICY) 
08:05 start dystans 0,4-10-2,5 (TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH – MŁODZICZKI)  
08:30 zbiórka w okolicy startu zawodników startujących w TNO kategoria junior młodszy
08:40 start dystans 0,4-10-2,5 (TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH – JUNIORZY MŁODSI)
08:45 start dystans 0,4-10-2,5 (TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH – JUNIORKI MŁODSZE)
09:10 zbiórka w okolicy startu zawodników startujących w TNO kategoria junior
09:20 start dystans 0,4-10-2,5 (TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH – JUNIORZY)
09:25 start dystans 0,4-10-2,5 (TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH – JUNIORKI)
10:00-10:30 wydawanie rowerów ze strefy zmian (TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH) i możliwość sprawdzenia rowerów w strefie zmian (PARATRIATHLON)
10:20 zbiórka w okolicy startu zawodników startujących w paratriathlonie
10:30 start dystans 0,75-20-5 (PARATRIATHLON – indywidualnie i sztafety)
10:45 ceremonia dekoracji (TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH)
11:45-12:30 wprowadzanie rowerów do strefy zmian i pobieranie pakietów startowych w strefie zmian (dystans sprinterski i dystans standard (olimpijski) )
12:30 – 14:30 wydawanie pakietów startowych w punkcie informacyjnym (Elemental Junior – wszystkie kategorie)
12:40 zbiórka w okolicy startu zawodników startujących na dystansie sprinterskim
12:50 start dystans sprinterski (U23, ELITA, Age-Group)
14:10 zbiórka w okolicy startu zawodników startujących na dystansie standard (olimpijskim)
14:20 start dystans standard (olimpijski) (MP Age-Group)
14:50 start Elemental Junior Bieg na dystansie 200 m (kategoria 1-6 lata)
14:55 start Elemental Junior Bieg na dystansie 500 m (kategoria 7-8 lata)
15:00 start Elemental Junior Aquathlon na dystansie 0,1 km pływania/0,5 km biegu (kategoria 9-10 lat)
15:10 start Elemental Junior Aquathlon na dystansie 0,2 km pływania/1 km biegu (Żaki 11-12 lat)

15:30 ceremonia dekoracji dystansu sprinterskiego i Paratriathlonu
15:45 ceremonia dekoracji Elemental Junior (biegi dzieci, aquathlon)
16:45-18:25 wydawanie rowerów ze strefy zmian (dystans sprinterski i standard (olimpijski) )
18:20 ceremonia dekoracji Mistrzostw Polski Age-Group dystansu standard (olimpijskiego)
18:25 zamknięcie trasy
18:50 zakończenie Elemental Tri Series Białystok 

Program może ulec zmianie!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Polityka Prywatności
(c) 2016-2021 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl