Biuro zawodów Elemental Tri Series Grodzisk Mazowiecki

Biuro zawodów będzie zlokalizowane na terenach sportowo–rekreacyjnych Stawy Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim i będzie czynne:

  • w sobotę 01.06.2019 r. w godzinach 16:00-19:00 – dla triathlonistów, 10K Run Series +Nordic Walking i Elemental Kids
  • w niedzielę 02.06.2019 r. w godzinach 7:30-8:30 – dla 10K Run Series + Nordic Walking,
  • w niedzielę 02.06.2019 r. w godzinach 7:30-9:30 – dla triathlonistów i Elemental Kids.

W biurze zawodów zawodnik ma obowiązek przedstawić swój dowód tożsamości wraz ze zdjęciem oraz podpisaną kartą zawodnika wraz z oświadczeniem o starcie z własnej woli. Kartę zawodnika będzie można pobrać pięć dni przed zawodami po zalogowaniu się na swoje konto w systemie zapisów na www.startlist.pl w zakładce „MÓJ PROFIL”. 

Osoby niepełnoletnie mają obowiązek przedłożyć w biurze zawodów podpisaną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Elemental Tri Series Grodzisk 2019, w 10K Run Series Grodzisk/ Nordic Walking lub w Elemental Kids.

ZGODA RODZICÓW – pobierz TUTAJ

Informacja dla kapitanów sztafet.
Kartę zawodnika pobiera kapitan sztafety i wpisuje na nią nazwiska oraz imiona pozostałych członków drużyny. Przed nazwiskiem i imieniem należy postawić numerki zgodnie z kolejnością konkurencji triathlonu (kto w jakiej konkurencji startuje). Oświadczenie o braku przeciwwskazań do startu musi być podpisane przez wszystkich zawodników sztafety (trzy podpisy na jednej karcie).

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

//
Polityka Prywatności
(c) 2016-2019 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl