Program imprezy Rawa Mazowiecka

Piątek, 30.07.2021 r.
17:30-17:55 podawanie składów sztafet Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (MP Juniorów Młodszych Sztafet MIX) oraz Klubowych Mistrzostw Polski Młodzików Sztafet MIX (dokonują przedstawiciele klubów i województw)
18:00-18:45 odbiór pakietów startowych startów indywidualnych w kat. młodzik, junior młodszy, junior, U23 (młodzieżowiec) oraz Elita (pakiety mogą odbierać wyłącznie przedstawiciele klubów i województw)
19:00 odprawa techniczna dot. startu indywidualnego MP w kat. młodzik, junior młodszy, junior, U23 (młodzieżowiec), Elita oraz startu sztafet MP (sztafety OOM-MPJM i sztafety KMP młodzików MIX) – odprawa wyłącznie dla przedstawicieli klubów i województw, dla zawodników odprawa w formie online na profilu FB Elemental Tri Series

Sobota 31.07.2021 r. 
07:00-07:30 wprowadzanie rowerów do strefy zmian dla młodzików i młodziczek (MP- start indywidualny) oraz juniorów młodszych i juniorek młodszych (OOM-MPJM start indywidualny)
07:30-07:45 przyjmowanie depozytów w punkcie depozytowym dla młodzików i młodziczek (MP – start indywidualny) oraz juniorów młodszych i juniorek młodszych (OOM-MPJM start indywidualny)
07:50 zbiórka zawodników startujących na dystansie 0,25-6-1,7 (MP młodziczek – start indywidualny)
08:00 start dystans 0,25-6-1,7 (MP młodziczek – start indywidualny) – limit czasu 45’
08:35 zbiórka zawodników startujących na dystansie 0,25-6-1,7 (MP młodzików – start indywidualny)
08:45 start dystans 0,25-6-1,7 (MP młodzików – start indywidualny) – limit czasu 45’
09:30-09:45 ceremonia otwarcia OOM-MP Juniorów Młodszych i Juniorek Młodszych 
10:35 zbiórka zawodników startujących na dystansie 0,4-10-2,5 (OOM-MP Juniorek Młodszych – start indywidualny)
10:45 start dystans 0,4-10-2,5 (OOM-MP Juniorek Młodszych – start indywidualny) – limit czasu 50’
11:25 zbiórka zawodników startujących na dystansie 0,4-10-2,5 (OOM-MP Juniorów Młodszych – start indywidualny) 
11:35 start dystans 0,4-10-2,5 (OOM-MP Juniorów Młodszych – start indywidualny) – limit czasu 50’
12:25-12-55 wydawanie rowerów ze strefy zmian dla młodzików i młodziczek (start indywidualny) oraz juniorów młodszych i juniorek młodszych (start indywidualny)
12:55-13:25 wprowadzanie rowerów do strefy zmian dla juniorów, U23 i Elity
13:25-13:45 przyjmowanie depozytów w punkcie depozytowym dla juniorów, U23 i Elity
13:55 zbiórka zawodniczek startujących na dystansie 0,75-20-5 (MP juniorek, U23, Elity – start indywidualny kobiet)
14:05 start dystans 0,75-20-5 (MP juniorek, U23, Elity – start indywidualny kobiet) – limit czasu 1h30′
15:35 zbiórka zawodników startujących na dystansie 0,75-20-5 (MP juniorów, U23, Elity – start indywidualny mężczyzn)
15:45 start dystans 0,75-20-5 (MP juniorów, U23, Elity – start indywidualny mężczyzn) – limit czasu 1h30’
17:05-17:20 wydawanie rowerów ze strefy zmian dla juniorów, U23, Elity
17:25 ceremonia dekoracji i wręczenia medali (MP młodzików i młodziczek – start indywidualny, OOM-MP Juniorów Młodszych i Juniorek Młodszych– start indywidualny, MP juniorów i juniorek, U23, Elity)
19:00 odprawa techniczna online dla MP Age-Group na oficjalnym profilu FB Elemntal Tri Series
20:00-20:30 ostateczna możliwość wprowadzania zmian w składach sztafet Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (MP Juniorów Młodszych Sztafet MIX) oraz Klubowych Mistrzostw Polski Młodzików Sztafet MIX (dokonują przedstawiciele klubów i województw)

Niedziela, 01.08.2021 r.
08:00-08:30 wprowadzanie rowerów do strefy zmian (sztafety OOM-MPJM oraz sztafety KMP młodzików MIX)
08:00-08:45 przyjmowanie depozytów w punkcie depozytowym (sztafety OOM-MPJM oraz sztafety KMP młodzików MIX)
08:50 zbiórka zawodników startujących na dystansie 3×0,25-6-1,7 (KMP młodzików sztafet MIX)
09:00 start dystansu 3×0,25-6-1,7 (KMP młodzików sztafet MIX) – limit czasu 1h30’
10:20 zbiórka zawodników startujących na dystansie 4×0,25-6-1,7 (OOM-MPJM sztafet MIX)
10:30 start dystansu 4×0,25-6-1,7 (OOM-MPJM sztafet MIX) – limit czasu 1h45’
12:15-12:45 wydawanie rowerów ze strefy zmian (sztafety OOM-MPJM oraz sztafety KMP młodzików MIX)
12:45-13:25 wprowadzanie rowerów do strefy zmian i pobieranie pakietów w strefie zmian (MP Age-Group)
12:45-13:35 przyjmowanie depozytów w puncie depozytowym (MP Age-Group)
13:05 ceremonia dekoracji (sztafety OOM-MPJM oraz sztafety KMP młodzików MIX oraz dekoracja klubów i województw w ramach OOM-MPJM)
13:45 zbiórka zawodników startujących na dystansie 0,75-20-5 (MP Age-Group)
13:55 start dystansu 0,75-20-5 (MP Age-Group) – limit czasu 2h
15:45-16:15 wydawanie rowerów ze strefy zmian (MP Age-Group)
16:15 ceremonia dekoracji (MP Age-Group)

Program może ulec zmianie!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Polityka Prywatności
(c) 2016-2021 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl