Trasa Elemental Tri Series Białystok

ELEMENTAL Tri Series Białystok rozegrany zostanie na dystansie olimpijskim (1,5-40-10) z draftingiem (Elita, U23, Juniorzy) i bez draftingu (Age-Group), sprinterskim (0,75-20-5) z draftingiem, supersprinterskim (0,4-10-2,5) z draftingiem.

Pływanie na dystansie 1,5 km (2 pętle), 0,75 km (1 pętla), 0,4 km (1 pętla). Spodziewana temperatura wody ok. 20°C. Głębokość jeziora do 4 m. Start z brzegu. Pomiar trasy GPS.

Rower na dystansie 40 km (4 pętle) z draftingiem lub bez draftingu w zależności od kategorii, 20 km (2 pętle) z draftingiem, 10 km (1 pętla) z draftingiem. Trasa lekko pofałdowana. Pomiar trasy GPS. Oznaczenia długości trasy co 5 km. Kask obowiązkowy na całej trasie kolarskiej. Ruch drogowy będzie całkowicie zamknięty. Zawodnicy zobowiązani są do poruszania się po trasie zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Na dystansie olimpijskim bez draftingu dozwolone są rowery do jazdy na czas i kierownice triathlonowe, a na dystansie olimpijskim z draftingiem, sprinterskim i supersprinterskim jest to zabronione.

Bieg na dystansie 10 km (4 pętle), 5 km (2 pętle), 2,5 km (1 pętla). Pomiar trasy GPS. Ruch na trasie biegowej prawostronny.

Mapa dla zawodników Elity – Mistrzostwa Polski na dystansie standard

 

 

Atestowana trasa zawodów 10K Run Series Białystok 2019 prowadzić będzie między innymi ulicami: Plażową, Świętego Proroka Eliasza, Jacka Kuronia i Franciszka Karpińskiego. Start i meta zlokalizowane będą na ulicy Plażowej.

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

//
Polityka Prywatności
(c) 2016-2019 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl