Program imprezy Elemental Tri Series Olsztyn

Piątek, 17.05.2019
12:30-13:30 – Konferencja prasowa z udziałem zawodników Pucharu Europy
14:00-15:00 – Otwarty trening pływacki dla zawodników Pucharu Europy
16:00-17:00 – Rejestracja dla zawodników Pucharu Europy (juniorki i juniorzy)
17:00-17:30 – Odprawa dla zawodników Pucharu Europy (juniorki i juniorzy)
17:00-18:00 – Rejestracja dla zawodników Pucharu Europy (elita kobiet i mężczyzn)
18:00-18:30 – Odprawa dla zawodników Pucharu Europy (elita kobiet i mężczyzn)
19:00-19:30 – Otwarty trening kolarski i biegowy dla zawodników Pucharu Europy

Sobota, 18.05.2019 
08:30-20:30 – EXPO oraz inne atrakcje
08:30-10:30 – Strefa zawodnika otwarta dla juniorek Pucharu Europy
10:00-10:45 – Strefa zmian otwarta dla juniorek Pucharu Europy
10:30-10:45 – Rozgrzewka pływacka dla juniorek Pucharu Europy
10:50-10:55 – Przedstawienie juniorek Pucharu Europy
11:00 – Elemental ETU Sprint European Cup – start juniorek
11:00-13:00 – Strefa zawodników otwarta dla juniorów Pucharu Europy
12:00-12:30 – Przerwa techniczna (ponowne ustawienie strefy zmian) Pucharu Europy
12:15 – Ostatni zawodnik na mecie – juniorki Pucharu Europy
12:30-13:00 – Odbiór rowerów – juniorki Pucharu Europy
12:30-13:15 – Strefa zmian otwarta dla juniorów Pucharu Europy
13:00-13:15 – Rozgrzewka pływacka dla juniorów Pucharu Europy
13:20-13:25 – Przedstawienie juniorów Pucharu Europy
13:30 – Elemental ETU Sprint European Cup – start juniorów
13:30-15:30 – Strefa zawodników otwarta dla elity kobiet Pucharu Europy
14:30-15:00 – Przerwa techniczna (ponowne ustawienie strefy zmian) Pucharu Europy
14:35 – Ostatni zawodnik na mecie – juniorzy Pucharu Europy
15:00-15:30 – Odbiór rowerów – juniorzy Pucharu Europy
15:00-15:45 – Strefa zmian otwarta dla elity kobiet Pucharu Europy
15:30-15:45 – Rozgrzewka pływacka dla elity kobiet Pucharu Europy
15:50-15:55 – Przedstawienie elity kobiet Pucharu Europy
16:00 – Elemental ETU Sprint European Cup – start elity kobiet
16:00-18:00 – Strefa zawodnika otwarta dla elity mężczyzn Pucharu Europy
17:00-17:30 – Przerwa techniczna (ponowne ustawienie strefy zmian) Pucharu Europy
17:10 – Ostatni zawodnik na mecie – elita kobiet Pucharu Europy
17:30-18:00 – Odbiór rowerów – elita kobiet Pucharu Europy
17:30-18:15 – Strefa zmian otwarta dla elity mężczyzn Pucharu Europy
18:00-18:15 – Rozgrzewka pływacka dla elity mężczyzn Pucharu Europy
18:20-18:25 – Przedstawienie elity mężczyzn Pucharu Europy
18:30 – Elemental ETU Sprint European Cup – start elity mężczyzn
19:35 – Ostatni zawodnik na mecie – elita mężczyzn Pucharu Europy
19:30-20:00 – Odbiór rowerów – elita mężczyzn Pucharu Europy
20:00-20:30 – Ceremonia dekoracji dla elity I juniorów Pucharu Europy                             
16:00-19:00 – Wydawanie pakietów startowych w biurze zawodów dla zawodników Elemental Tri Series, 10K Run Series oraz Elemental KIDS

Niedziela, 19.05.2019
07:00 – 08:30 – wydawanie pakietów startowych dla biegaczy w biurze zawodów (CRS UKIEL ul. Kapitańska)
07:00 – 09:30 – wydawanie pakietów startowych w biurze zawodów (CRS UKIEL ul. Kapitańska) – triathlon oraz Elemental Kids
07:00 – 17:30 – EXPO oraz inne atrakcje
07:00 – 10:00 – wprowadzanie rowerów do strefy zmian
9:00 – start zawodów 10K Run Series Olsztyn
9:45 – oficjalne otwarcie ELEMENTAL Tri Series (okolice mety)
10:00 – start kategorii wiekowej 1-3 lat – bieg na 200 m
10:05 – start kategorii wiekowej 4-5 lat – bieg na 200 m
10:10 – start kategorii wiekowej 6-7 lat – bieg na 200 m
10:15 – start kategorii wiekowej 8-11 lat – bieg na 500 m
10:20 – start kategorii wiekowej 12-15 lat – bieg na 1 km
10:20 – odprawa techniczna dystans supersprint
10:30 – start dystans supersprint
10:40 – ceremonia wręczenia nagród dla Elemental Kids oraz biegu 10K Run Series
11:20 – odprawa techniczna dystans sprint (okolice startu)
11:30 – start dystans sprint
12:00 – odprawa techniczna dystans olimpijski (okolice biura zawodów)
12:30 – start dystans olimpijski FALA 1 – mężczyźni kat. M 30 (30-34 lat), M 35 (35-39 lat)
12:50 – start dystans olimpijski FALA 2 – kobiety wszystkie kategorie wiekowe oraz mężczyźni kat. M 18 (18-24 lat), M 25 (25-29 lat), M 50 (50-54 lat), M 55 (55-59 lat), M 60 (60-64 lat), M 65 (65-69 lat), M 70 (70 lat i starsi), SZT (sztafety)
13:10 – start dystans olimpijski FALA 3 – mężczyźni kat. M 40 (40-44 lat), M 45 (45-49 lat)
13:30 – ceremonia wręczenia nagród dla dystansu sprinterskiego i supersprinterskiego
16:10 – 17:40 – wydawanie rowerów ze strefy zmian
17:10 – zamknięcie trasy
17:10 – ceremonia wręczania nagród dla dystansu olimpijskiego

Program może ulec zmianie!

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

//
Polityka Prywatności
(c) 2016-2019 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl